Львівському театральному фестивалю «Золотий лев» не вистачає мільйона на проведення

14 вересня 2012 в 13:21
Фестиваль «Золотий лев» проводиться у Львові з 1989 року і за цей час встиг стати культурним брендом міста. У 2012 році організатори зіткнулися з фінансовими труднощами напередодні відкриття.
70.jpg
gazeta.lviv.ua

У Львові з 27 вересня по 6 жовтня запланований міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев». У 2012 році організатори зіткнулися з фінансовими труднощами напередодні відкриття. Про це ZN.UA повідомив керівник фестивалю Ярослав Федоришин.

За словами керівника фестивалю, «існуючого бюджету недостатньо, хоча дуже допомагає Мінкульт, прагнуть допомогти і місцева львівська влада».

«Скільки нам не вистачає? - перепитує Федоришин. - Та хоча б мільйон ще ... гривень... Щоб можна було показати Україні кращі світові театральні проекти. Наприклад, спектаклі Еймунтаса Някрешюса або Рімаса Тумінаса. Або проекти одного з найбільш затребуваних сьогодні режисерів у світі - поляка Варліковского ... Як відомо, всі ці спектаклі - дуже дороге задоволення: як у плані транспортування, так і в питаннях гонорарів».

Зазначимо, що фестиваль «Золотий лев» проводиться у Львові з 1989 року і за цей час встиг стати культурним брендом міста. У програмі 2012-го - спектаклі з Вільнюса, Києва, Тбілісі, Луганська і, звичайно, Львова. Засновник «Золотого лева» - Львівський академічний духовний театр «Воскресіння» та його художній керівник Ярослав Федоришин.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Дмитра Саніна «Золотий Лев»: дайте мільйон!».

Читайте також:

Марк Захаров: «Суспільству навіть по краплі не вичавило з себе раба, якщо для багатьох ікона - Сталін»


Нашумілий в Європі спектакль «Вій» заборонили показувати в Національній опері

Театр, до запитання

 

За матеріалами:
Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...