Куратором Венеціанської бієнале архітектури стане британець Девід Чіпперфільд

15 листопада 2011 в 11:12
Куратором Венеціанської бієнале архітектури стане Девід Чіпперфільд. Британський архітектор - третій представник своєї країни, удостоєний почесної посади керівника одного з найпрестижніших архітектурних оглядів світу.
chipperfield_nouveauricheclothing.wordpress.com.jpg
nouveauricheclothing.wordpress.com

Венеціанська бієнале архітектури, яка відбудеться у 2012 році, стане тринадцятою за рахунком. Кандидатуру Д.Чіпперфільда як можливого куратора називали ще кілька місяців тому, однак лише зараз її було нарешті затверджено офіційно. Серед інших претендентів можна відзначити португальського архітектора і лауреата Прітцкерівської премії Едуардо Соуту де Моура, пишуть znaki.fm.

Незважаючи на те, що ставки на Д.Чіпперфільда в якості наступного куратора були досить високими, сам архітектор заявив, що був, «як і багато хто, дуже здивований», дізнавшись про своє призначення на посаду. 58-річному англійському архітектору належить курувати два архітектурні простори і кілька масштабних виставок та, окрім того, визначити тему бієнале.

У даний час Д.Чіпперфільд зайнятий реконструкцією Театру опери і балету у Пермі. Довге відтермінування з закінченням вирішення питання про те, кому належить стати куратором викликане невизначеністю з керівництвом бієнале: раніше директором заходу довгий час був Паоло Баратта, якого близько місяця тому змістив друг італійського прем'єр-міністра Сільвіо Берлусконі Джуліо Мальгара. Після нещодавньої відставки С.Берлусконі Мальгара добровільно покинув посаду, але чи повернеться на посаду директора П.Баратта, поки остаточно невідомо.

 

За матеріалами: Znak1
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...