Топ Новини

"Крик" Едварда Мунка виставлено на аукціон за рекордну ціну

12 квітня 2012 в 15:10
Написана в 1895 році, ця робота є єдиною з чотирьох версій "Крику", що до цих пір знаходиться в приватних руках. Попередньо експерти оцінюють картину в $80-100 млн.

У Лондоні відкрилася передаукціонна виставка картин, які 2 травня будуть представлені на вечірніх торгах "Імпресіонізм та модерн" у Нью-Йорку (США). З молотка пустять роботи Едварда Мунка, Роя Ліхтенштейна, Енді Уорхола, Пабло Пікассо, Френсіса Бекона з колекції американського фінансиста і філантропа Теодора Джея Форстмана.

Одним з центральних лотів майбутнього аукціону стане легендарний "Крик" Едварда Мунка - втілення пульсуючого болю сучасності. Написана в 1895 році, ця робота є однією з чотирьох версій "Крику" і єдиною, яка до цих пір знаходиться в приватних руках. Попередньо експерти оцінюють картину в $ 80-100 млн.

Також великі суми планують вторговать за роботу Енді Уорхола. Вартість його полотна "Подвійний Елвіс" (на фото) може досягати від $ 30 до $ 50 млн. За словами Тобіаса Майєра, співробітника аукціонного дому Sotheby's, на серії картин, створених у 1962 році, Енді Уорхол зобразив Елвіса Преслі. "Художник взагалі був одержимий зірками, і дуже любив їх малювати. Він зображував Мерилін Монро, Ліз Тейлор і багатьох інших кумирів того часу. Але саме Елвіса, на мою думку, він любив найбільше, саме з ним асоціював себе", - відзначає експерт .

Трохи менше - близько 40 мільйонів - збираються просити за картину Ліхтенштейна "Спляча дівчина". Чималі суми хочуть заробити і за твори Хуана Міро і Пабло Пікассо.

Читайте також:

Sotheby's готує масштабний розпродаж сучасного мистецтва

Christie's в минулому році побив рекорд продажів предметів мистецтва

Інвестиції у мистецтво в 2011 році були найвигіднішими, - FT

Картину Ліхтенштейна продано на аукціоні за рекордні
,2 млн

Автопортрет Енді Уорхола продали на аукціоні за $38,4 млн
 

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...