Топ Новини

«КіноЛев – 2011» назвав найкращі документальні фільми початківців

29 серпня 2011 в 12:36
Фестиваль «КіноЛев», який завершився у Львові, цього року відмовився від конкурсу, проте вирішив відзначити декілька робіт режисерів-початківців.

Ними стали: документальний фільм «Соло на урні з оркестром» Василя Балабана (Київ), анімаційний фільм «Жив був чоловік. Звали його Кузнєцов»Миколи Гусейнова (Донецьк), та ігрова стрічка «Остання крапля» Ірини Устеленцевої (Київ). Спеціальна відзнака фестивалю дісталася Ірині Ухач (Львів), стрічка «Хліб наш насущний». Приз за найкращий кінопереклад отримала Ярина Тарасюк за переклад стрічки Франсуа Трюффо «Американська ніч».

«КіноЛев стає повноцінним організмом зі своїми традиціями та публікою. Відчувається, що «КіноЛев» впевнено перетворюється на головну презентаційну площадку для студентських кіноробіт в Україні. Цього року ми продемонстрували глядачам навіть роботи першокурсників, і це надзвичайно важливо – вчасно дати молодим режисерам побачити свої доробки з великого екрану»,- вважає куратор фестивалю, режисер Тарас Ткаченко.

Нагадаємо, що патроном фестивалю цьогоріч став Франсуа Трюффо, ретроспективу якого було показано трьом тисячам глядачів фестивалю.

6-й фестиваль незалежного кіно «КіноЛев» завершився дойменуванням львівської вулиці імені Інвара Бергмана та Федеріко Фелліні прізвищем Франсуа Трюффо.

Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...