Топ Новини

Картина Пітера Брейгеля-молодшого стала найдорожчим лотом на торгах Christie's

7 грудня 2011 в 12:32
Загальна виручка від продажів на аукціоні старих майстрів будинку Christie's, що відбувся у вівторок, 6 грудня, становить 37,5 млн дол.
breigel.ru.jpg
breigel.ru

Всього було продано 25 лотів із 37, причому серед непроданих виявилася, наприклад, робота Гойї «Портрет дона Хуана Лопеса де Робредо», яку попередньо оцінювали на суму до 9,2 млн дол, пишуть znaki.fm

Найдорожчим лотом торгів стала картина Пітера Брейгеля-молодшого «Битва Масляної і посту» - її було продано за 10,7 млн ​​дол при попередній оцінці у 5,5-7 млн ​​дол. Таким чином, був встановлений новий рекорд вартості на витвори нідерландського живописця, якого називають головним у творчій династії Брейгелів дослідником народного життя (хоча з художньої цінності його спадщина, як вважається, поступається роботам його батька - Пітера Брейгеля-старшого).

Другим за вартістю лотом стала також картина Віллема ван де Вельде-молодшого «Голландський фрегат та інші судна під час штилю», яка серйозно перевищила естімейт - робота видатного мариніста пішла з молотка за 9,2 млн дол при попередній оцінці в 2,3-3, 9 млн дол.

Друга сесія торгів старих майстрів відбудеться у середу, 7 грудня. Серед іншого, на ній буде представлено нещодавно виявлений портрет роботи Дієго Веласкеса.

 

За матеріалами: Znak1
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...