Картина Ліхтенштейна продана на аукціоні за рекордні ,2 млн

9 листопада 2011 в 12:05
Рання робота американського художника Роя Ліхтенштейна була продана на аукціоні Christie's у вівторок, 8 листопада, за рекордні 43,2 млн дол.

Загальні продажі сучасного і післявоєнного мистецтва на торгах аукціонного будинку склали майже 250 млн дол.

Перша робота Ліхтенштейна у мультиплікаційному стилі «Я бачу всю кімнату...Але в ній нікого немає!» (I Can See the Whole Room! ... And There's Nobody in it!) була продана за 43 млн 202 тис. 500 дол, включаючи комісію, тобто поблизу верхньої межі передпродажної оцінки у 35-45 млн дол. Виконана на полотні олівцем і олією, картина була створена у 1961 році.

Рекордні продажі аукціону забезпечили більше десятка художників, включаючи скульптора Луїз Буржуа, Александра Калдера і Пола Маккартні. 90% з 91 представленого лота знайшли своїх покупців.

«Це були надзвичайно успішні торги», - сказав голова міжнародного департаменту післявоєнного і сучасного мистецтва Christie's Бретт Горві. Він додав, що на аукціоні були представлені 10 провідних у світі колекціонерів.

Серед інших лотів виявилася «Біла хмара» (White Cloud) Марка Ротко, продана за 18 млн 562 тис. 500 дол. Портрет Елізабет Тейлор «Срібна Ліз» Енді Уорхола пішов з молотка за 16,3 млн дол.

За словами Горві, знакові роботи провідних світових художників привернули увагу авторитетних колекціонерів. Музеї та фонди також взяли активну участь в торгах.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...