Топ Новини

Із записів фанатів The Beatles створять фільм

15 листопада 2012 в 11:28
В одному фільмі будуть зібрані рідкісні концертні записи The Beatles, а також, фрагменти невідомих інтерв'ю та інші матеріали, що мають стосунок до квартету. Творець стрічки буде шукати записи в архівах і колекціях шанувальників.
beatles-group-shot-the-beatles-34301_643_471.jpg
fanpop.com

Компанія Apple Corps дала згоду на створення документального фільму «The Beatles Live!». Ідея проекту в тому, щоб зібрати в одному фільмі рідкісні концертні записи The Beatles, фрагменти невідомих інтерв'ю та інші матеріали, що мають стосунок до квартету.

Компанія OVOW, творець стрічки, має намір зайнятися пошуком записів в архівах. Також вона звернулася за допомогою до шанувальників The Beatles, у колекціях яких могли зберегтися любительські записи, зроблені на концертах групи.

Творців фільму цікавлять матеріали, зняті в період з жовтня 1963-го по серпень 1966 року. 28 серпня 1966-го The Beatles дали останній повноцінний концерт на стадіоні Candlestick Park у Сан-Франциско.

Збір матеріалів почався у четвер, 15 листопада, і продовжиться до кінця 2012 року. Всі охочі можуть завантажити записи і фотографії, зроблені на концертах The Beatles, на сайт проекту. Інформації про те, коли готовий фільм представлять глядачам, поки немає.

Читайте також:

Діти учасників The Beatles створять власну групу

Альтернативна історія The Beatles втілиться у фільмі


The Beatles очолили список найуспішніших артистів в історії британського чарту

Безкоштовний концерт Пола Маккартні у Мехіко зібрав 200 тисяч глядачів (відео)

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...