Топ Новини

Ім'я Стіва Джобса найчастіше згадувалося у медіапросторі в 2011 році

10 листопада 2011 в 11:25
Словосполучення «арабська весна» («Arab Spring») і «королівське весілля» («Royal Wedding») були найпоширенішими фразами у медіапросторі в 2011 році, а найбільш згадуваним іменем стало ім'я Стіва Джобса, згідно з глобальним дослідженням англійської мови.

Слова «дефіцит» («deficit») і «захопи» («occupy»), чи то по відношенню до Іраку чи Уолл-Стріт, стали двома головними словами, які відбивають глобальні потрясіння, повідомила дослідницька компанія Global Language Monitor.

«Результати цього року значною мірою відображають поточну політичну та економічну невизначеність у світі, яка потрясла майже всі розвинуті країни, виключеннями стали британське королівське весілля і зростання Китаю», - сказав Пол Пайак, президент Global Language Monitor.

Стів Джобс, який помер у віці 56 років у жовтні, обійшов за кількістю згадувань свого імені вбитого лідера «аль-Каїди» Усаму бен Ладена більш ніж на 30%, сказав Пайак.

Слова та фрази були відібрані за допомогою комп'ютерного алгоритму, який проаналізував 75 ​​тис. друкованих та електронних ЗМІ по всьому світу, а також інтернет і соціальні мережі.

Вираз «арабська весна» - винахід ЗМІ для позначення протестів, що спалахнули в арабському світі на початку 2011 року.

Словосполучення «королівське весілля» відображає увагу світових ЗМІ до квітневого весілля принца Вільяма і Кейт Міддлтон.

До п'ятірки головних фраз 2011 року також потрапили «гнів і лють» («anger and rage»), що відображає настрій виборців по всьому світу, «зміна клімату» («climate change») і «велика рецесія» («the great recession») .

За матеріалами:
Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...