Топ Новини

Голова НСПУ: Літературний процес зараз багатогранний як ніколи

25 листопада 2011 в 09:00
Новообраний голова Національної спілки письменників України (НСПУ) Віктор Баранов вважає, що літературний процес в Україні зараз дуже активний.
baranov_viktor.jpg
Ольга Камєнева, gazeta.ua

«Як спілчанин зі стажем, вважаю, що теперішній літературний процес багатогранний як ніколи», - сказав він в інтерв’ю ZN.UA.

За його словами, це, зокрема, засвідчують книжковий ярмарок «Медвін» та форум видавців у Львові.

У то же час В.Баранов визнав, що більшості українців зовсім не знають членів Спілки письменників, яких налічується біля 1,8 тис. чоловік.

«Чимало журналістів, які висвітлюють роботу нашої спілки, відверто визнають: «Ми не знаємо, хто такий Баранов!» Це — їхня проблема. Настали часи, коли ніхто нікого не читає. То хіба це провина самих письменників? Проведіть опитування молоді на Хрещатику: який твір, скажімо, Володимира Яворівського (колишнього голову НСПУ) читали? Гадаю, відповіді будуть промовистими», — сказав голова НСПУ.

«На жаль, в Україні практично немає інституту літературної критики. Тих, хто відстежував би літпроцес і пояснював читачам, на які імена варто орієнтуватися, а які — як взірці «самопіару» оминати», — вважає новий керівник українських письменників.

Детальніше читайте в інтерв’ю Лілії Бондарчук з Віктором Барановим у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...