Топ Новини

Гігантський діамант продано на аукціоні за ,5 млн (ФОТО)

14 листопада 2012 в 09:11
За двадцять років ціна бездоганного і одного з найбільш рідкісних і відомих дорогоцінний каменів у світі зросла більш, ніж удвічі.

Діамант, що належав ерцгерцогові Австрійському Йосипу Августу (1872-1962) пішов з молотка на аукціоні будинку Christie's у Женеві за ,5 млн.

В описі діаманта говориться, що вага діаманта становить 76,02 карат. при цьому камінь відрізняється не тільки значними розмірами і чудовим кольором, - це один з рідкісних і найбільш відомих дорогоцінний каменів у світі.

"Винятковий провенанс діаманта поряд з його відмінними характеристиками дозволяє ставити його в один ряд з такими видатними каменями як діамант Кохінор, що входить до складу скарбів британської корони", - йдеться в повідомленні акуціонного будинку.


Камінь був знайдений у легендарних копальнях індійської Голконди, де були виявлені багато інших видатних діамантів, що вирізняються бездоганними характеристиками.


Перша документальна згадка про нього зустрічається в опису майна австрійського ерцгерцога і регента Угорщини Йосипа-Августа, який, як вважається, згодом передав діамант своєму синові Йосифові-Францу, який у свою чергу віддав діамант на зберігання в один з угорських банків в 1933 році.

Три роки потому камінь був проданий невідомому покупцеві і знову поміщений у сховище, де і залишався аж до закінчення Другої світової війни.

Через кілька років камінь був виставлений на продаж в рамках лондонського аукціону, проходив 22 червня 1961 року, а згодом - на женевські торги Christies у листопаді 1993 року. У той час камінь викликав справжню сенсацію і в підсумку був проданий за 9,7 млн франків, що на сьогоднішній день складає близько ,5 млн.

Читайте також:

Найстаріший діамант, що належав королеві Франції Марії Медичі, продадуть з аукціону

Картина Пікассо «Натюрморт з тюльпанами» пішла з аукціону Sotheby’s за ,5 млн

Полотно Пікассо "Чоловік і жінка з букетом» продано на аукціоні за 8,5 мільйонів доларів

За матеріалами:
Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...