Франція допоможе Україні відродити кіновиробництво

19 квітня 2012 в 19:32
Україна і Франція будуть знімати кіно спільними зусиллями - ратифікована Кабміном угода дає можливість українським і французьким продюсерам спільно створювати фільми і повною мірою використовувати потенціал обох країн в сфері кіновиробництва.
kino__DSC1214-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кабінет міністрів України (КМУ) ратифікував Угоду між Україною та Францією про спільне виробництво фільмів. Як повідомила прес-служба Міністерства культури, таке рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, 18 квітня.

Відповідний проект закону «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Французької Республіки про спільне виробництво фільмів» вже внесено до Верховної Ради і тепер черга за депутатами.

В Україні за 70 млн грн знімуть 37 фільмів


Ініціаторами підписання документи були Мінкультури спільно з Державним агентством України з питань кіно (Держкіно).

«... Враховуючи зацікавленість України в доступі до європейського кінематографічного простору і розуміючи важливість закріплення двосторонніх відносин з найбільшими кінематографічними країнами Європи, вказана угода відкриває можливість українським і французьким продюсерам спільно створювати фільми і буде сприяти розвитку кіноосвіти, обміну кадрами, проведення спільних кінематографічних заходів», - йдеться в повідомленні відомства.

Це також дозволить повною мірою використовувати потенціал обох країн у сфері кіновиробництва, закріпить традиційно дружні та взаємовигідні відносини між державами в питаннях культурного співробітництва.

Читайте також:

Українські фільми не потрапили на кінофестиваль «Молодість» через низьку якість

В Україні створять Фонд підтримки вітчизняного кінематографа

Обсяг держзамовлення в кінематографії в 2010-м виконаний менш ніж на 4%

Глава Держкіно розповіла, які фільми профінансувала держава

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...