Топ Новини

Ейфелеву вежу визнали найдорожчою архітектурною пам'яткою Європи

22 серпня 2012 в 14:01
Вартість Ейфелевої вежі у 430 млрд євро - значно вища за інші архітектурні пам'ятки Європи. Так, англійський Стоунхендж оцінили всього в 10,5 млрд євро.

Ейфелеву вежу визнали найдорожчою архітектурною пам'яткою Європи, оцінивши головний символ Франції в 434 млрд євро. Як вважають експерти, паризька вежа у 6 разів дорожча за римський Колізей.

Згідно з дослідженням, участь в якому брали і співробітники Торгової палати Італії, вартість Ейфелевої вежі еквівалентна 25% ВВП Франції. Слідом за вежею у рейтингу йде Колізей, який експерти оцінили у 91 євро млрд. Третє місце зайняв знаменитий проект Антоніо Гауді Sagrada Familia, який так і не був добудований за життя архітектора і будівництво якого триває на пожертвування досі. Дослідники прийшли до висновку, що його ціна становить 90 млрд євро.

Окрім Ейфелевої вежі, Колізею і собору Святого сімейства у десятку рейтингу потрапили Міланський собор (82 млрд євро), лондонський Тауер (70,5 млрд євро), мадридський музей Прадо (59 млрд євро) і англійський Стоунхендж (10,5 млрд євро).

Окрім європейських пам'яток архітектури фахівці вирішили оцінити і американський Білий дім: офіційній резиденції президента США експерти дали ціну 81 млрд.

Читайте також:

Ейфелеву вежу озеленять

Туристів знову запустили на Ейфелеву вежу

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...