Ейфелеву вежу озеленять

6 грудня 2011 в 08:33
Французи мають намір озеленити Ейфелеву вежу. Дітище Густава Ейфеля незабаром буде утримувати на собі близько 600 тисяч рослин, які перетворять вежу у передову екологічну споруду.
Eiffel_Tower_stawiarz.com.jpg
stawiarz.com

Ініціаторами озеленення виступили офіційні власники Ейфелевої вежі, а саме паризька мерія, яка доручила реалізацію проекту будівельним компаніям Ginger і Vinci за участю відомого архітектора Клода Бюше, пишуть znaki.fm.

Передбачається, що 600 тисяч рослин загальною вагою близько 378 тисяч тонн будуть розростатися на вежі протягом чотирьох років, після чого вона виявиться повністю ними покрита. Мета парижан не тільки естетична - за допомогою перетворення башти на гігантське дерево планується покращити екологію французької столиці.

Роботи планується почати у червні 2012 року, а з початком 2012-го почнуть вирощувати і готувати рослини, включаючи стійкий садовий плющ, який обвиватиме вежу. Окрім цього, вежу оснастять системою, що забезпечує живлення рослин водою: біля підніжжя буде встановлено резервуари, а саму вежу обвиватимуть каучукові шланги. На Марсовому полі, що примикає до Ейфелевої вежі, буде висаджено алею у 600 дерев, яка створить особливий екологічно сприятливий мікроклімат навколо споруди.

У даний час у проект вже вкладено суму у 72 мільйони євро.

За матеріалами: Znak1
Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...