Топ Новини

До Києва привезуть скандальну виставку людських органів The Human Body Exhibition (ВІДЕО)

23 серпня 2012 в 08:30
З 7 вересня по 23 грудня в Києві пройде Виставка людського тіла «The Human Body», яку відвідали 32 мільйони осіб у багатьох країнах світу.
abeafefb1775bcdec36d9c59ed89512270221097a75829e7b0982ec83f533822.jpg
fulltwist.net

НА НСК «Олімпійський» 7 вересня відкриється виставка людського тіла The Human Body Exhibition, на якій будуть представлені справжні людські тіла, які пройшли процедуру пластинації - заміни рідини в тканинах на силікон.

Всі експонати - справжні тканини, м'язи і органи людей, які заповіли свої тіла науці.

На The Human Body Exhibition буде продемонстровано, як влаштований людський скелет, система кровообігу, органи травлення і дихальні шляхи, а також як видозмінюються внутрішні органи курців і людей, що зловживають алкоголем.


Головне призначення експозиції, за словами організаторів, - просвітити людей і орієнтувати їх на здоровий спосіб життя.
 


Зріз 150 експонатів, де представлені будуть як цілі людські тіла, так і частини тулуба, розрізані на тонкі пластини (для наочної демонстрації їхньої будови), здорові та уражені хворобами органи, системи органів і ембріони на різних стадіях розвитку.


Виставка подорожує по всьому світу з 2005 року, за цей час її відвідали вже 32 мільйони людей, в Україні ж вона пройде вперше. Вартість входу поки невідома.


Громадські активісти і захисники громадянських прав стверджують, що пластифікували тіла страчених ув'язнених з Китаю, а також душевнохворих.

Метод збереження тканин з використанням сучасної полімерної технології та традиційних єгипетських методів бальзамування в 1977 році в Гейдельберзькому університеті винайшов учений Гюнтер фон Хагенс. Через скандали з незаконним отриманням тіл для своїх дослідів його прозвали Доктор Смерть.

Читайте також:

Вчені виростили частину серця зі стовбурових клітин

Учені експериментально імплантували стовбурові клітини в мозок пацієнта після інсульту

Вперше у світі в Британії випробують стовбурові клітини для подолання наслідків інсульту

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...