Топ Новини

Девід Суше зніметься в останніх п'яти епізодах серіалу «Пуаро Агати Крісті»

16 листопада 2011 в 14:30
Девід Суше зніметься в останніх п'яти епізодах серіалу про знаменитого детектива за творами Агати Крісті - «Пуаро Агати Крісті».

Раніше через фінансові розбіжності з продюсерами анонсувалося, що Суше відмовився від зйомок в останніх п'яти серіях. Однак тепер фінансові питання було залагоджено, і 65-річний актор доведе детективний серіал, що виходить з 1989 року, до свого логічного завершення. Зйомки повинні поновитися у 2012 році, пишуть znaki.fm.

У серіалі «Пуаро Агати Крісті» наразі налічується дванадцять сезонів, останній з яких вийшов у 2009-2010 роках, що завершився повнометражною (100-хвилинною замість звичайних 50-ти) екранізацією одного з найбільш знаменитих романів Агати Крісті про бельгійського детектива - «Вбивства у Східному експресі».

На даний момент залишилося лише кілька творів про Пуаро, ще не екранізованих творцями серіалу. Вони й ляжуть в основу решти п'яти епізодів, останнім з яких стане екранізація роману про смерть Пуаро - «Завіси», опублікованого у 1975 році.

Девід Суше найбільш відомий широкому колу глядачів як виконавець ролі Пуаро, однак у себе на батьківщині він також має чималий авторитет в якості театрального актора: цього року за роль у виставі «Всі мої сини» за п'єсою Артура Міллера він удостоївся низки престижних премій.

За матеріалами: Znak1
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...