Більше тисячі гостей привітали Ступку з 70-річчям на вечорі в театрі Франка

9 жовтня 2011 в 09:47
Ювілейний вечір Богдана Ступки, присвячений 70-річчю відомого українського актора, пройшов при повному аншлагу в театрі імені Івана Франка в Києві в п'ятницю, 7 жовтня, повідомляє прес-служба компанії-організатора заходу «Сота Синема Груп».
stupka.jpg
«Сота Синема Груп»

Театралізована вистава «Концерт № 70 від Ступки», головним героєм якого був іменинник, стала фінальним акордом у циклі творчих вечорів, приурочених до ювілею артиста, якому 27 серпня виповнилося 70. Більше тисячі гостей ювіляра стали глядачами шоу, в якому поєдналися і автобіографічна сповідь актора, і опис його творчого шляху, і привітання колег.

Урочистий вечір Б. Ступка відкрив піснею «Let my people go» легендарного джазмена Луї Армстронга.

«Все наше життя - суцільна імпровізація, а значить, все наше життя - це джаз», - сказав на початку виступу ювіляр і виконав перший куплет пісні Л. Армстронга  за ударною установкою. Сидячи за барабанами, Б. Ступка приймав численні вітання, розділяючи їх ударами по тарілках.Пісню для ювіляра виконав Олег Скрипка.Наймолодшими акторами, які в цей вечір привітали Б. Ступку, були його внучка Устина і львівський дитячий ансамбль «Цьомочки».В автобіографічному спектаклі ювіляра в юності і молодості зіграли його онук Дмитро й син Остап, він же першим вимовив слова подяки і залишився на сцені в якості ведучого вечора.Глядачі не відпускали зі сцени ювіляра та учасників вистави - зал протягом п'яти хвилин стоячи аплодував акторові. Закінчуючи вечір, Б. Ступка подякував всім гостям, своїй сім'ї, трупі театру ім. Івана Франка.

Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...