Топ Новини

У Німеччині через діоксин закрили більше 4,7 тисячі ферм

14 січня 2011 в 12:30
Влада Німеччини закрила більше 4 700 тваринницьких ферм після того, як з'ясувалося, що велика партія корму для тварин заражена токсичним хімікатом діоксином.

Влада Німеччини закрила більше 4 700 тваринницьких ферм після того, як з'ясувалося, що велика партія корму для тварин заражена токсичним хімікатом діоксином.

За даними місцевої влади, вміст діоксину не представляє небезпеки для людей, і ферми закриваються тільки в якості запобіжного заходу.

Більшість закритих ферм знаходяться на землі Нижня Саксонія, розташованій на північно-заході країни. Німецьке міністерство сільського господарства повідомляє, що більшість із цих сільгосппідприємств вирощували свиней.

Ферми не зможуть продавати свою продукцію доти, поки експерти не переконаються в тому, що в ній немає токсичних речовин.

Раніше через виявлення діоксину Берлін заборонив тисячі сільськогосподарських підприємств продавати курячі яйця.

Передбачається, що токсична речовина опинилася в партії корму для тварин, який постачався однією з компаній з продажу харчових добавок.

Діоксин був виявлений в кормі для тварин ще в кінці грудня, однак про масштаб проблеми стало відомо тільки на початку цього тижня, коли влада встановила, що заражено партію корму обсягом 3 тис. тонн.

Тим часом представник Європейської комісії Фредерік Вінсент не виключив, що яйця, заражені діоксином, могли використовуватися в харчових матеріалах, що постачаються до Британії.

За матеріалами: BBC Russian

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...