Топ Новини

Тимошенко прибула до Генпрокуратури

14 січня 2011 в 12:27
Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко прибула за викликом до Генеральної прокуратури України.

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко прибула за викликом до Генеральної прокуратури України.

Тимошенко заявила, що її звинувачують у нецільовому використанні коштів, отриманих від продажу квот за Кіотським протоколом. «Наскільки мені відомо, головне обвинувачення, яке мені пред'являє ГПУ, влада в Україні - це те, що в розпал кризових явищ у 2009 році я нібито перерахувала екологічні гроші на виплату пенсій. Це головна претензія до мене», - сказала Тимошенко.

Вона також додала, що у кризовий період необхідно було виплачувати пенсії. «Але в той же час, фахівцям, які намагаються пред'явити мені звинувачення, має бути відомо, що діє єдиний казначейський рахунок, всі доходи бюджету надходять на нього, і потім згідно з бюджетним розписом витрачаються...І тому я хочу сказати, що пенсії ми виплачували, але не за рахунок екологічних грошей. Всі екологічні гроші лежать на рахунках Мінекології і знаходяться в розпорядженні уряду», - підкреслила Тимошенко.

При цьому вона не уточнила, чи викликають її в якості свідка чи обвинуваченого.

Відповідаючи на запитання про стан здоров'я її чоловіка, Тимошенко заявила: «Це наша сімейна справа. Я дуже вас прошу. Але він дійсно в реанімації».

Нагадаємо, раніше сьогодні повідомлялося про те, що чоловік Юлії Тимошенко Олександр знаходиться в реанімації.

За матеріалами: РБК-Украина, УНІАН

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...