Топ Новини

Нацрада почала розпродаж частот телеканалу «Інтер» та радіо «Мелодія»

14 січня 2011 в 12:29
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на позачерговому засіданні 27 грудня вирішила оголосити конкурс на 15 частот мережі радіо «Мелодія» та дві частоти телеканалу «Інтер».

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на позачерговому засіданні 27 грудня вирішила оголосити конкурс на 15 частот мережі радіо «Мелодія» та дві частоти телеканалу «Інтер».

Щодо конкурсу на частоти «Інтера», то мова йде про 10 ТВК у Запоріжжі (24 год/добу, 100 Вт) і 23 ТВК у Кам'янці-Подільському Хмельницької області (24 год/добу, 10 Вт).

Як повідомила заступник голови Нацради Лариса Мудрак, 23 грудня Нацрада отримала заяву АТЗТ «Українська незалежна ТВ-корпорація» (телеканал «Інтер») про відмову від використання зазначених частот. Тепер у ліцензію «Інтера» повинні внести відповідні зміни.

Оголошення конкурсу на частоти «Мелодії» стало можливим завдяки рішенню суду, яке скасувало попередню постанову про заборону конкурсу, повідомив на засіданні член Нацради Микола Фартушний.

8 грудня Нацрада відмовила АТ «Онікс» (радіо «Мелодія») у продовженні терміну дії ліцензії і вирішила виставити 15 частот у 15 містах (основа мережі) на конкурс.

«Онікс» оскаржив це рішення Нацради у суді. 14 грудня Харківський окружний адміністративний суд видав постанову на забезпечення позову, якою заборонив Національній раді з питань телебачення і радіомовлення здійснювати будь-які дії, пов'язані з оголошенням конкурсу на 15 частот радіомережі «Мелодія».

Нацрада подала клопотання про скасування постанови і сьогодні, 27 грудня, отримала рішення Харківського окружного адміністративного суду, який задовольнив клопотання і скасував постанову.

За словами Миколи Фартушного, у своєму клопотанні Нацрада зазначала, що компанія «Онікс» не позбавлена можливості брати участь у конкурсі і може це робити.

Оголошення про новий конкурс має бути опубліковано в газеті «Голос України» до Нового року, швидше за все, 29 грудня.

За матеріалами Телекритика

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...