Медвєдєв пом'якшив російський закон про мітинги і ходи

14 січня 2011 в 12:27
Президент Дмитро Медвєдєв підписав поправки до закону "Про збори, мітинги, демонстрації, ходи і пікетування", повідомляє прес-служба Кремля.

Президент Дмитро Медвєдєв підписав поправки до закону "Про збори, мітинги, демонстрації, ходи і пікетування", повідомляє прес-служба Кремля.

Це вже друга версія документа - на першу Медвєдєв 6 листопада наклав вето, обгрунтувавши це тим, що запропоновані зміни "містять положення, що ускладнюють вільну реалізацію конституційного права громадян проводити збори, мітинги, демонстрації, ходи і пікетування".

Держдума і Радфед створили погоджувальну комісію стосовно документа, в результаті закон був прийнятий у новому варіанті. В остаточній редакції документа передбачається, що у разі проведення публічного заходу з використанням транспортних засобів відомості про це повинні міститися в регламенті такого заходу і в повідомленні про його проведення. Закон зобов'язує учасників заходу дотримуватися вимог щодо забезпечення транспортної безпеки та безпеки дорожнього руху.

У разі проведення пікетування групою осіб повідомлення подається у строк не пізніше 3 днів до передбачуваного дня проведення пікетування, а якщо зазначені дні збігаються з неділею або неробочим святковим днем, - не пізніше 4 днів до дня його проведення.

Окрім того, в остаточній версії документа виключена норма, яка не влаштувала президента, що організаторами публічних заходів не можуть бути особи, які на момент подання повідомлення вважаються підданими адміністративному стягненню за порушення встановленого порядку організації або проведення зборів або мітингу.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...