Італія запропонувала Єгипту створити в Червоному морі електромагнітний щит для відлякування акул

14 січня 2011 в 12:29
Італія запропонувала Єгипту інноваційну ідею створення в Червоному морі в районі узбережжя Шарм-еш-Шейха електромагнітного щита для відлякування акул.
Італія запропонувала Єгипту інноваційну ідею створення в Червоному морі в районі узбережжя Шарм-еш-Шейха електромагнітного щита для відлякування акул. За словами фахівців, такий спосіб порятунку туристів від морських хижаків не вплине на морське судноплавство, а також абсолютно безпечний як для людей, так і для навколишнього середовища. За інформацією розробників ідеї «щита від акул», поширювані спеціальною технікою електромагнітні хвилі діятимуть точково на акул, відлякуючи їх від узбережжя. Цей спосіб уже успішно випробуваний на пляжах ПАР й Австралії. Єгипетські чиновники також зацікавилися цією ідеєю. Передбачено, що електромагнітний щит буде найближчим часом протестовано в Червоному морі в затоці Набак та у водах заповідника Рас-Мухаммед.

На початку грудня в районі Шарм-еш-Шейха було зафіксовано 5 нападів акул на відпочивальників. У результаті серйозно постраждало троє російських туристів й один громадянин України. 5 грудня 70-річна туристка з Німеччини загинула внаслідк нападу акули поблизу пляжу фешенебельного готелю Hyatt Regency в бухті Наама-бей.

За матеріалами УНИАН

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...