Топ Новини

Білорусь очікує прокачування нафти по «Одеса-Броди» 22 листопада

14 січня 2011 в 12:23
У ЗАТ «Білоруська нафтова компанія» (БНК) очікують, що пробне прокачування нафти нафтопроводом «Одеса-Броди» в аверсному режимі відбудеться 22 листопада.

У ЗАТ «Білоруська нафтова компанія» (БНК) очікують, що пробне прокачування нафти нафтопроводом «Одеса-Броди» в аверсному режимі відбудеться 22 листопада.

«Танкер став під розвантаження у терміналі «Південний» в четвер у середині дня. Процедура розвантаження, експертизи сировини, митного оформлення вантажу і закачування нафти в нафтопровід триватиме не один день. За нашими розрахунками, запуск нафтопроводу в аверс відбудеться не раніше понеділка», - повідомляє  «Белорусский партизан».

Нагадаємо, міністр палива і енергетики України Юрій Бойко прогнозував пробне прокачування нафти в аверсному режимі нафтопроводом Одеса - Броди до Білорусі вже в кінці листопада. Зараз венесуельська нафта, яка закуповується Білоруссю, надходить в танкерах до порту Одеси, а звідти доставляється на Мозирський НПЗ залізницею транзитом через Україну.

Як повідомлялося раніше, під час пробного прокачування нафтопроводом Одеса - Броди буде доставлена російська нафта згідно з контрактом на умовах своп, укладеним між Білоруською нафтовою компанією і PDVSA (Венесуела).

Раніше джерела у профільному білоруському держвідомств відзначали, що для заміщення може бути використана нафта з Азербайджану, Росії, Казахстану, Ірану та деяких інших країн.

За матеріалами «Белорусского партизана»

Теги світ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...