Топ Новини

Підприємці наполягають на ветуванні Податкового кодексу

14 січня 2011 в 12:25
Представники протестуючих підприємців на зустрічі в Мінфіні наполягали на ветуванні Податкового кодексу. Про це «Дзеркало тижня» повідомив активіст громадянського руху «Відсіч» Михайло Свистович.

Представники протестуючих підприємців на зустрічі в Мінфіні наполягали на ветуванні Податкового кодексу. Про це «Дзеркало тижня» повідомив активіст громадянського  руху «Відсіч»  Михайло Свистович.

За його словами, засідання, яке щойно закінчилося в Мінфіні, вів міністр фінансів Федір Ярошенко. Окрім нього також були присутні його заступники і заступники глави ДПСУ. Прем'єр-міністр Микола Азаров також відкликав з відпустки главу ДПСУ Олександра Папаіку. Від протестуючих було присутньо 14 осіб (вісім - з правом голосу). Було вирішено продовжити зустріч у неділю, 28 листопада, також о 14:00.

Свистович відзначив чітку позицію Майдану: ветування Податкового кодексу. За його словами, виправити його вже неможливо і будь-які поправки не зроблять кодекс прийнятним для підприємців.

Свистович заявив, що представники Майдану не підуть ні на які поступки влади, оскільки є воля людей, які їх делегували. «Поступимося, знайдуться інші лідери, Майдан все одно продовжиться», - сказав він.

Представники влади в свою чергу говорили про необхідності набуття чинності кодексу з 1 січня 2011 року, оскільки держбюджет має бути сформований на новій податковій базі і про це є чітка домовленість з МВФ.

Нагадаємо що президент України Віктор Янукович і Азаров в суботу, 27 листопада, прибули на Майдан Незалежності, де провели зустріч з підприємцями, що протестують проти прийняття Податкового кодексу.

На Майдані Янукович заявив, що, найімовірніше, поверне Податковий кодекс у Верховну Раду зі своїми зауваженнями.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...